КОСМЕТИЧНИЙ ЗАСІБ ТЕАГЕЛЬІНСТРУКЦІЯ

Листок-вкладиш. Косметичний засіб теагель - стерильний гель для щоденної гігієни повік та вій Гіпоалергенний, протестований під контролем офтальмологів. Не містить консервантів, парабенів, спирту та ароматизаторів.

Форма випуску та упаковка: гель у тубі PolydoseTM Airless, 30 г.

Склад: вода, полоксамер 188, ПЕГ90, карбомер, натрію гідроксид.

Завантажити оригінал інструкції в PDF форматі.

Показання

Теагель–гіпоалергенний, стерильний гель, для щоденної гігієни повік та вій. Гігієна повік рекомендується офтальмологами та оптометристами в таких випадках:

 • блефарити (запалення повік): передній крайовий та задній крайовий;
 • синдром сухого ока, пов’язаний з дисфункцією мейбомієвих залоз (порушення функції залоз, розташованих усередині повік);
 • ураження очей та повік, пов’язані з акне розацеа (захворювання шкіри обличчя, що викликає почервоніння);
 • ураження очей та повік, пов’язані з себорейними дерматитами (захворювання шкіри обличчя, що викликають почервоніння й висівкоподібний лишай).
 • Гігієну повік також рекомендують перед хірургічним втручанням, якщо потрібне повне й ретельне очищення коренів вій.
 • Теагель може бути рекомендований тим, хто користується контактними лінзами.

Оригінальна формула Теагель:

 • сприяє утримуванню гелю на повіках;
 • містить інгредієнт полоксамер, який, утворюючи емульсію, забезпечує розчинення і м’яке видалення слизу та забруднень з повік і корінів вій;
 • зберігає природну гідратацію повік;
 • освіжає, пом’якшує та заспокоює шкіру повік;
 • не залишає слідів, не є жирним або липким.

Умови використання та застереження:

Використовуйте Теагель двічі на день, уранці й увечері, або стільки разів, скільки потрібно, щоб очистити ваші повіки. Після першого відкривання туби використовувати гель не більше 8 тижнів. Не розрізати тубу (ризик бактеріального забруднення гелю). Тримати в недоступному для дітей місці.

Умови зберігання:

зберігати при температурі не вище 25 °С.

Частота застосування:

Використовуйте Теагель двічі на день, уранці й увечері, або стільки разів, скільки потрібно, щоб очистити ваші повіки.

Перед першим використанням виконайте такі дії:

Злегка натискайте на передню частину туби (на логотип Théa) протягом 3 секунд, щоб підштовхнути гель у напрямку до дозатора. Потім розташуйте тубу дозатором униз і заповніть дозатор, тричі натиснувши на нього.

Спосіб застосування:

 1. Натисніть на дозатор, щоб випустити на серветку невелику кількість Теагель (не натискаючи на тубу). Видаліть серветкою гель, що залишився на горловині туби.
 2. Закрийте одне око, та за допомогою дзеркала, м’яко нанесіть гель на закриту повіку та корені вій.
 3. Обережними круговими рухами протріть повіки і коріння вій до видалення всіх забруднень.
 4. Видаліть залишки Теагель з повік чистою серветкою (тампоном).
 5. Повторіть попередні 4 кроки для другого ока.

Технологія Steri-Free:

Laboratoires Théa спеціалізується на офтальмологічній продукції і є піонером в області стерильних препаратів без консервантів. Департамент досліджень та розробок компанії Лаборатуар Теа продовжує запроваджувати інновації щодо технології Steri – Free для забезпечення виробництва гелю для повік, який залишається стерильним навіть після відкриття та без додавання консервантів.

Технологія Steri-Free поєднує в собі 3 інноваційні та ексклюзивні процеси:

 1. Рецептура, що не містить агресивних інгредієнтів і забезпечує хорошу переносимість. Активні інгредієнти гелю обрані завдяки їхній ефективності.
 2. До відкриття туби стерильність гелю, що не містить консервантів, забезпечується завдяки інноваційним технологічним процесам, проведеним у стерильних умовах.
 3. Стерильність після відкриття забезпечується завдяки новій інноваційній упаковці - тубі PolydoseTM Airless (багатодозова туба з безповітряним дозатором), що зберігає гель стерильним без консервантів протягом усього часу його використання.

Технологія Steri-Free:

 • Гарантує стерильність та якість гелю після відкриття туби;
 • Захищає гель від бактеріального забруднення після відкриття туби;
 • Виробляє гель без будьяких агресивних компонентів для максимально хорошої переносимості;
 • Дозволяє зберігати тільки активні інгредієнти для високої ефективності та безпеки;
 • Дозволяє просто й дуже легко наносити гель за допомогою дозатора;
 • Забезпечує точне й рівномірне дозування.

Виробник:

Лаборатуар Теа/Laboratoires Théa, фахівець у сфері гігієни повік, пропонує повний спектр засобів без консервантів для щоденної гігієни повік. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт: www.laboratoires-thea.com

Виробник: Laboratoires Théa; 12, rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36/ Лаборатуар Теа; 12, вул. Луі Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1/ Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А.; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550 1

Функції щодо прийняття претензій від споживачів здійснює: Представництво «Лаборатуар Теа», 04070, м. Київ, Подільський район, вул. Волоська 51/27 «Б», 3 поверх, офіс 1. Телефон-автовідповідач цілодобово (044) 467 57 70 або надсилайте інформацію на адресу: info@regata.in.ua.

Висновок санітарно-епідеміологічної експертизи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 602-123-20-3/486 від 19.10.2016 р.

За більш детальною інформацією звертайтесь до офтальмолога.

де купити Теагель®

Де купити

СТЕРИЛЬНІ СЕРВЕТКИ Блефаклін®

Детальніше
Офіційний сайт Теагель®. Реклама косметичного засобу Теагель® - стерильний гель для гігієни повік і вій. Особливі вказівки і застереження: для нанесення на шкіру, не слід наносити безпосередньо в очі. Тримати в недоступному для дітей місці.
Висновок державної сан-епід. експертизи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 602-123-20-3 / 486 від 19.10.2016 р.
Виробник: Laboratoires Théa; 12, rue Louis Blériot, 63017 Clermont-Ferrand Cedex 2, France. Tel. + 33 4 73 98 14 36/ Лаборатуар Теа; 12, вул. Луі Блеріо, 63017 Клермон-Ферран Седекс 2, Франція. Тел. + 33 4 73 98 14 36 на заводі Farmila-Thea Farmaceutici S.P.A.; via Enrico Fermi, 50, 20019 Settimo Milanese (MI), Italy. Tel. +39 02 33 550 1/ Фарміла-Теа Фармацеутіці С.П.А.; вул. Енріко Фермі, 50, 20019 Сеттімо Міланезе (МІ), Італія. Тел. +39 02 33 550 1
Інформація на сайті надана з метою ознайомлення (носить інформаційно-довідковий характер) та не є підставою для самостійного встановлення діагнозу та самостійного призначення лікування. Своєчасно звертайтесь до лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.
Всі права належать Представництву «Лаборатуар Теа» в Україні ЄДРПОУ 26620013; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770. Вебсайт представництва: https://thea.ua/.
Юридична інформація