Теагель® Виробник

Усю комерційну та маркетингову діяльність, яка здійснювалась на російському ринку через дочірню компанію Théa Pharma, призупинено.

Laboratoires Théa Досягнення

Відома незалежна європейська компанія, яка створена в 1994 р. Théa займає лідируюче місце в Європі серед офтальмологічних компаній, спеціалізується на розробці та просуванні препаратів і продуктів для офтальмології. Théa реалізує свої продукти більш ніж у 75 країнах світу: в Європі, Північній та Південній Америці, в Африці, на Далекому Сході (в Японії та Кореї). 95% виробничої потужності компанії розташовано на території Європейського союзу, саме тут виробляється продукція і для України. Laboratoires Théa відома в світі продуктами без консервантів, є піонером та лідером в богатьох галузях офтальмології в Європі. Laboratoires Théa створила ряд інноваційних фармакологічних технологій і продуктів: перші краплі для боротьби з трахомою і гнійним кон'юнктивітом; перший в світі багатодозовий флакон без консервантів АВАК®; перший в Європі науково обґрунтований вітамінно-антиоксидантний комплекс для здоров'я очей; перший гель для лікування синдрому сухого ока; перший офтальмологічний протигерпетичний гель; перші продукти для догляду за повіками.

Laboratoires Théa Історія

Історія компанії Laboratoires Théa міцно пов’язана з династією Шибре. Протягом останніх 150 років представники п’яти поколінь сім’ї Шибре присвячували свої життя офтальмології. Докладніше з історією компанії Théa Ви можете ознайомитись за цим посиланням.

Laboratoires Théa Юридична інформація

ТОВ «ТЕА ФАРМА». ЄДРПОУ 45117423; 04070, м Київ, Подільський р-н, вул. Волоська, 51 / 27Б, 3 поверх, офіс 1. Тел. +38 (044) 467 5770 Сайт ТОВ «ТЕА ФАРМА»: https://thea.ua/

Laboratoires Théa Благодійність

Компанія створила корпоративний благодійний фонд (Fondation Théa), покликаний допомагати в реалізації гуманітарних та загальних ініціатив, спрямованих на боротьбу зі сліпотою, лікування трахоми в Африці та покращення здоров'я очей.

Всі Продукти Théa

Відкрити розділ